MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 7347271
nr 734 7271
Pall
bemålad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:04:59
11/1 13:24:49